دپارتمان هنر و گرافیک

دپارتمان هنر و گرافیک

هنر یک فعالیت جهانی است که گروه بزرگی از رشته‌ های گوناگون را در بر می‌گیرد، دلیل این امر دامنه ‌ی وسیعی از کلمات و عباراتی است که برای فرم‌ های گوناگون آن ساخته و پرداخته شده است. این ‌ها یکی دو نمونه از این چنین عبارت ‌هاست: هنرهای زیبا، هنرهای ادبی، هنرهای بصری، هنرهای تزیینی، هنرهای کاربردی، طراحی، هنرهای اجرایی، و مانند این‌ها.

عمیق ‌تر که بشویم، خیلی از مقولات تخصصی، بنا به مواد به کار برده شده طبقه ‌بندی می‌ شوند، مانند سیاه‌ قلم، نقاشی، پیکرتراشی ( از جمله، هنر سفالگری یا هنر سرامیک )، هنر شیشه ‌گری، هنر فلز یا فلزکاری، تذهیب مخطوطات دینی، عکاسی، انیمیشن و مانند این ‌ها.

دسته ‌های کوچک ‌تر نیز شامل این هنرها می شوند: نقاشی رنگ روغن، آبرنگ، آکریلیک؛ پیکرتراشی از مفرغ، سنگ، چوب، چینی؛ و نمونه های دیگر.

علاوه بر این دسته بندی ها، زیر شاخه ‌های دیگر شامل دسته‌ بندی‌ های ژانری است، مثل روایی، پُرتره، آثاری از نقاشی زندگی روزمره (نقاشی ژانر)، منظره، طبیعت بی‌جان.

در این دوره با توجه به استعداد فراگیران و استعدادیابی که توسط اساتید و مدیر دپارتمان هنر و گرافیک انجام می شود فراگیران در دوره های آموزش نقاشی روی بوم، رنگ روغن، ویترای، نقاشی و خلاقیت و… آموزش های تخصصی را فرا می گیرد و در پایان دوره فراگیران با استعداد،مجوز حضور در نمایشگاه شهرستانی، استانی و کشوری را پیدا می کنند.

دوره ی آموزشی نقاشی و خلاقیت

دوره ی آموزشی نقاشی و خلاقیت

دوره ی آموزشی طراحی ویژه بزرگسال

دوره ی آموزشی طراحی ویژه بزرگسال

دوره آموزشی ویترای( نقاشی روی شیشه)

دوره آموزشی ویترای( نقاشی روی شیشه)

دوره های خوشنویسی با خودکار و قلم نی

دوره های خوشنویسی با خودکار و قلم نی (فارسی و لاتین)