دپارتمان معماری

دپارتمان معماری

معماری به انگلیسی (Architecture)، شیوه و سبک نقشه کشی، طراحی و ساخت ساختمان ها و دیگر سازه های فیزیکی است. آثار معماری، سمبل فرهنگ یک ملت به شمار می رود و در ردیف آثار هنری قرار می گیرد. در اغلب موارد تمدن های تاریخی را با آثار معماری به جا مانده از آن ها می شناسیم. معماری هنر و دانش طراحی ساختمان ها و برخی از سازه های ساخته نشده است.

معماری، حرفه یک معمار است. یعنی جایی که معماری، یک سری خدمات حرفه ای در راستای ساخت ساختمان ها و محیط زیست ارائه می دهد.

از قدیم تا به امروز شیوه کار به این صورت بوده که طراحان ایده های خود را با کارفرمایان خود و یا تیم طراحی در میان میگذاشتند، امروزه نیز شیوه همان است اما طریقه ارایه ایده های ذهنی شکلی متفاوت تری به خود گرفته است. شیوه های ارائه در گذر زمان با ظهور نرم افزار ها پیشرفت های چشم گیری در برداشته و همچنان این روند پیشرفت ادامه دارد.

انتخاب نرم افزار مورد نیاز برای یک معمار به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت از جمله هزینه، قابلیت سازگاری با دیگر برنامه ها و میزان زمان مورد نظر در روند طراحی معماران حرفه ای تنها از یک نرم افزار استفاده نکرده بلکه برای گرفتن بهترین نتیجه از چند نرم افزار مختلف در کنار هم بهره میگیرند. در ادامه نرم افزار های معماری پرکاربرد که یک معمار می بایست با آن ها آشنایی داشته باشد را نام برده ایم.

فن معماری و دکوراسیون داخلی را بعنوان محبوب ترین هنر روز دنیا با هم آمیخته ایم که در تخصصی ترین مرکز تربیت کننده نیروی حرفه ایی با بهره گیری از متد روز دنیا و جدیدترین نرم افزارهای معماری جهت ورود به بازار کار و عرصه های بین المللی خدمتگزار شما باشیم.

دوره آموزشی طراحی معماری و دکوراسیون داخلی

دوره آموزشی کار با نرم افزار تری دی مکس ۳D MAX 

دوره آموزشی کار با نرم افزار تری دی مکس 3D MAX

دوره آموزشی کار با نرم افزار رویت Revit 

دوره آموزشی کار با نرم افزار رویت Revit

دوره آموزشی کار با نرم افزار وی ری V-Ray

دوره آموزشی کار با نرم افزار وی ری V-Ray

دوره آموزشی کار با نرم افزار لومیون Lumion 

دوره آموزشی کار با نرم افزار لومیون Lumion